LocalGov Services (2.2.1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Type
ku: جۆر

en: Action
ku: کردار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Visibility
ku: بینایی

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Information
ku: زانیاری

en: Title: @title
ku: ناونیشان: ‌@title
