LocalGov Services (2.2.1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ
