LocalGov Services (2.2.1) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Email address
ro: Adresă email

en: Type
ro: Tip

en: Action
ro: Acțiune

en: On
ro: Pornit

en: Links
ro: Legături

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Off
ro: Oprit

en: Header
ro: Cap

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Published
ro: Publicat

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Information
ro: Informații

en: Services
ro: Servicii

en: types
ro: tipuri

en: Bundle
ro: Pachet

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Update form
ro: Actualizează formularul

en: - Restricted access -
ro: - Acces restricționat -
