LocalGov Services (2.2.1) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Type
sk: Typ

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Links
sk: Odkazy

en: Message
sk: Správa

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Header
sk: Hlavička

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Service links
sk: Odkazy na služby

en: Apply
sk: Použiť

en: Information
sk: Informácia

en: Node reference
sk: Odkaz na uzol

en: Services
sk: Služby

en: types
sk: typy

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Title: @title
sk: Nadpis: @title

en: Asc
sk: Vzostupne
