LocalGov Services (2.2.1) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Email address
sv: E-postadress

en: Type
sv: Typ

en: Action
sv: Åtgärd

en: On
sv: På

en: Links
sv: Länkar

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Page
sv: Sida

en: Off
sv: Av

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Published
sv: Publicerad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Node reference
sv: Nodreferens

en: Services
sv: Tjänster

en: types
sv: typer

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Title: @title
sv: Titel: @title

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Opening hours
sv: Öppettider

en: Update form
sv: Uppdatera formulär

en: - Restricted access -
sv: - Begränsad åtkomst -
