LocalGov Services (2.2.2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Type
ast: Triba

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Published
ast: Espublizáu
