LocalGov Services (2.2.2) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Email address
cs: E-mail

en: Type
cs: Typ

en: Action
cs: Akce

en: On
cs: Zapnuto

en: Links
cs: Odkazy

en: Message
cs: Zpráva

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Header
cs: Hlavička

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Information
cs: Informace

en: Services
cs: Služby

en: types
cs: typy

en: Title: @title
cs: Nadpis: @title

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Update form
cs: Aktualizovat formulář

en: - Restricted access -
cs: - Omezený přístup -
