LocalGov Services (2.2.2) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Type
eo: Tipo

en: Action
eo: Ago

en: On
eo: Ŝaltita

en: Links
eo: Ligiloj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: types
eo: Specoj

en: Bundle
eo: Fasko

en: Asc
eo: kreske
