LocalGov Services (2.2.2) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Email address
id: Alamat email

en: Type
id: Jenis

en: Action
id: Tindakan

en: On
id: Pada

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Message
id: Pesan

en: Block
id: Blok

en: Page
id: Halaman

en: Off
id: Matikan

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Phone
id: Telepon

en: Address
id: Alamat

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Information
id: Informasi

en: Services
id: Layanan

en: types
id: jenis

en: Bundle
id: Bundel

en: Asc
id: Urutan turun

en: Update form
id: Perbarui formulir

en: - Restricted access -
id: - Akses terbatas -
