LocalGov Services (2.2.2) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Header
nn: Topptekst

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
