LocalGov Services (2.2.2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Type
se: Šládja

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
