LocalGov Services (2.2.2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Type
sq: Lloji

en: Action
sq: Veprimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
