LocalGov Services (2.2.2) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Type
te: రకం

en: Action
te: చర్య

en: Links
te: లంకెలు

en: Message
te: సందేశం

en: Page
te: పేజీ

en: Address
te: చిరునామా

en: Related links
te: సంబంధిత లింకులు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Information
te: సమాచారం

en: types
te: రకాలు

en: Title: @title
te: శీర్షిక: @title
