LocalGov Services (2.2.3) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Email address
af: E-posadres

en: Type
af: Tipe

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
