LocalGov Services (2.2.3) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Type
ar: النوع

en: Action
ar: إجراء

en: On
ar: في

en: Links
ar: روابط

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: Block
ar: صندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Header
ar: الترويسة

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Published
ar: منشور

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Address
ar: العنوان

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Information
ar: معلومات

en: types
ar: أنواع

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Update form
ar: تحديث النموذج

en: - Restricted access -
ar: - الوصول المقيد -
