LocalGov Services (2.2.3) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Email address
be: Email адрас

en: Type
be: Тып

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: Links
be: Спасылкі

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: types
be: тыпы

en: Bundle
be: Набор

en: Update form
be: Абнавіць анкету
