LocalGov Services (2.2.3) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Type
eu: Mota

en: Action
eu: Ekintza

en: Links
eu: Estekak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Service links
eu: Zerbitzu estekak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Information
eu: Informazioa

en: Node reference
eu: Node erreferentzia

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: types
eu: motak

en: Title: @title
eu: Izenburua: @title

en: Asc
eu: Goraka

en: - Restricted access -
eu: - Sartzea mugatua -
