LocalGov Services (2.2.3) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Type
gl: Tipo

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: Links
gl: Ligazóns

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Information
gl: Información

en: Node reference
gl: Referencia a nodo

en: Services
gl: Servizos

en: types
gl: tipos

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Bundle
gl: Paquete

en: Title: @title
gl: Título: @title
