LocalGov Services (2.2.3) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Type
he: סוג

en: Action
he: פעולה

en: On
he: פעיל

en: Links
he: קישורים

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Visibility
he: ניראות

en: Published
he: מפורסם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Apply
he: החל

en: Information
he: מידע

en: Node reference
he: הפנייה לפריט תוכן

en: types
he: סוגים

en: Twitter
he: טוויטר

en: Bundle
he: חבילה

en: Title: @title
he: כותרת: @title

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Opening hours
he: שעות פתיחה
