LocalGov Services (2.2.3) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Type
hr: Vrsta

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: Links
hr: Poveznice

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
