LocalGov Services (2.2.3) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Email address
is: Netfang

en: Type
is: Gerð

en: Action
is: Aðgerð

en: On
is: Virkjað

en: Links
is: Hlekkir

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Header
is: Haus

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Published
is: Birt

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Phone
is: Sími

en: Address
is: Heimilisfang

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Information
is: Upplýsingar

en: types
is: gerðir

en: Title: @title
is: Titill: @title

en: Opening hours
is: Afgreiðslutími
