LocalGov Services (2.2.3) - en to ja translation catalogue (33 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Type
ja: タイプ

en: Action
ja: アクション

en: On
ja: オン

en: Links
ja: リンク

en: Reset
ja: リセット

en: Message
ja: メッセージ

en: Block
ja: ブロック

en: Page
ja: ページ

en: Off
ja: オフ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Published
ja: 掲載

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Phone
ja: 電話番号

en: Address
ja: 住所

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Service links
ja: サービスリンク

en: Apply
ja: 適用

en: Information
ja: 情報

en: Node reference
ja: ノード参照

en: Services
ja: サービス

en: types
ja: タイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: Title: @title
ja: タイトル: @title

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: Update form
ja: 更新フォーム

en: - Restricted access -
ja: - 制限されたアクセス -
