LocalGov Services (2.2.3) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Email address
kk: Email адресі

en: Type
kk: Тип

en: Action
kk: Әрекет

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Visibility
kk: Көріну

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Twitter
kk: Твиттер
