LocalGov Services (2.2.3) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Type
lv: Veids

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Links
lv: Saites

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Information
lv: Informācija

en: types
lv: tipi

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Title: @title
lv: Virsraksts: @title
