LocalGov Services (2.2.3) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Type
ml: തരം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: On
ml: ഓൺ

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍
