LocalGov Services (2.2.3) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Type
mn: Төрөл

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
