LocalGov Services (2.2.3) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Type
mr: प्रकार

en: Action
mr: कृती

en: On
mr: वर

en: Links
mr: दुवे

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: types
mr: प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
