LocalGov Services (2.2.3) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Type
ne: प्रकार

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Header
ne: हेडर

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Bundle
ne: पोका
