LocalGov Services (2.2.3) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Header
nl: Kop

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Service links
nl: Servicelinks

en: Apply
nl: Toepassen

en: Information
nl: Informatie

en: Node reference
nl: Nodereferentie

en: Services
nl: Diensten

en: types
nl: typen

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Bundle
nl: Bundel

en: Title: @title
nl: Titel: @title

en: Asc
nl: Oplopend

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Opening hours
nl: Openingstijden

en: Link to map
nl: Link naar kaart

en: Update form
nl: Formulier bijwerken

en: - Restricted access -
nl: - Beperkte toegang -
