LocalGov Services (2.2.3) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Type
oc: Tipe

en: Action
oc: Accion

en: On
oc: Activat

en: Links
oc: Ligams

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Header
oc: Entèsta

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Address
oc: Adreça

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Information
oc: Informacions

en: Services
oc: Servicis

en: Bundle
oc: Paquet

en: Title: @title
oc: Títol : @title

en: Master
oc: Maître
