LocalGov Services (2.2.3) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Email address
os: Email адрес

en: Type
os: Тип

en: Action
os: Архайд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг
