LocalGov Services (2.2.3) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Type
ps: بڼه

en: Action
ps: چار

en: Links
ps: تړوني

en: Message
ps: پيغام

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: types
ps: ډولونه

en: Bundle
ps: بنډل
