LocalGov Services (2.2.3) - en to uk translation catalogue (41 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Type
uk: Тип

en: Action
uk: Дія

en: On
uk: Увімкнено

en: Links
uk: Посилання

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Visibility
uk: Видимість

en: Published
uk: Опубліковано

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Phone
uk: Телефон

en: Address
uk: Адреса

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Service links
uk: Сервісні посилання

en: Related links
uk: Пов'язані посилання

en: Apply
uk: Застосувати

en: Information
uk: Відомості

en: Node reference
uk: Посилання на матеріал

en: Services
uk: Служби

en: types
uk: типи

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Twitter
uk: Твітер

en: No title set
uk: Не встановлено заголовок

en: Bundle
uk: Пакет

en: Read more...
uk: Детальніше

en: Title: @title
uk: Заголовок: @title

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: View Mode
uk: Режим перегляду

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Child pages
uk: Дочірні сторінки

en: Update form
uk: Оновити форму

en: - Restricted access -
uk: - Обмежений доступ -

en: Parent page
uk: Батьківська сторінка
