LocalGov Services (2.2.4) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: Links
az: Linklər

en: Message
az: Mesaj

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Visibility
az: Görünüş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: types
az: növləri

en: Bundle
az: Paket

en: Update form
az: Formanı yeniləyin

en: - Restricted access -
az: - Məhdud giriş -
