LocalGov Services (2.2.4) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Action
gu: ક્રિયા

en: On
gu: ચાલુ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: types
gu: પ્રકારો

en: Bundle
gu: બંડલ
