LocalGov Services (2.2.4) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Type
hu: Típus

en: Action
hu: Művelet

en: On
hu: Be

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Message
hu: Üzenet

en: Off
hu: Ki

en: Header
hu: Fejléc

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Published
hu: Közzétéve

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: Service links
hu: Szolgáltató hivatkozások

en: Related links
hu: Kapcsolódó hivatkozások

en: Information
hu: Információ

en: Node reference
hu: Tartalomra hivatkozás

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: types
hu: típusok

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Title: @title
hu: Cím: @title

en: View Mode
hu: Nézetmód

en: Impact
hu: Hatás

en: Link to map
hu: Hivatkozás a térképre

en: Update form
hu: Űrlap frissítése

en: - Restricted access -
hu: - Korlátozott hozzáférés -
