LocalGov Services (2.2.4) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Email address
it: Indirizzo e-mail

en: Type
it: Tipo

en: Action
it: Azione

en: On
it: Acceso

en: Links
it: Collegamenti

en: Message
it: Messaggio

en: Off
it: Spento

en: Header
it: Intestazione

en: Visibility
it: Visibilità

en: Published
it: Pubblicato

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Phone
it: Telefono

en: Address
it: Indirizzo

en: Information
it: Informazioni

en: Node reference
it: Riferimento nodo

en: types
it: tipi

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: Title: @title
it: Titolo: @title

en: Paragraphs
it: Paragrafi

en: Update form
it: Aggiorna form

en: - Restricted access -
it: - Accesso riservato -
