LocalGov Services (2.2.4) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Type
jv: Tipe

en: Action
jv: Aksi

en: Links
jv: Tautan

en: Message
jv: Pesen

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Title: @title
jv: Judhul: @title
