LocalGov Services (2.2.4) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Type
lt: Tipas

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: Links
lt: Nuorodos

en: Message
lt: Žinutė

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Node reference
lt: Mazgo nurodymas

en: Services
lt: Paslaugos

en: types
lt: tipai

en: Bundle
lt: Paketas
