LocalGov Services (2.2.4) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Email address
ms: Alamat e-mel

en: Type
ms: Jenis

en: Action
ms: Tindakan

en: Message
ms: Mesej

en: Off
ms: Tutup

en: Header
ms: Pengepala

en: Visibility
ms: Darjah penglihatan

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan
