LocalGov Services (2.2.4) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Type
ru: Тип

en: Action
ru: Действие

en: On
ru: Вкл

en: Links
ru: Ссылки

en: Message
ru: Сообщение

en: Off
ru: Выкл

en: Header
ru: Шапка

en: Visibility
ru: Видимость

en: Published
ru: Опубликовано

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Phone
ru: Телефон

en: Address
ru: Адрес

en: Service links
ru: Ссылки сервисов закладок

en: Related links
ru: Связанные ссылки

en: Information
ru: Информация

en: Node reference
ru: Связь с материалом

en: Services
ru: Службы

en: types
ru: типы

en: Paragraph
ru: Параграф

en: No title set
ru: Нет установленного статуса.

en: Bundle
ru: Набор

en: Title: @title
ru: Заголовок: @title

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Opening hours
ru: Часы работы

en: Update form
ru: Обновить форму

en: - Restricted access -
ru: - Ограниченный доступ -
