LocalGov Services (2.2.4) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Email address
sl: E-naslov

en: Type
sl: Tip

en: Action
sl: Akcija

en: Message
sl: Sporočilo

en: Header
sl: Glava

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani
