LocalGov Services (2.2.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Message
ta: தகவல்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது
