LocalGov Services (2.2.4) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Type
vi: Kiểu

en: Action
vi: Thao tác

en: On
vi: Bật

en: Links
vi: Các liên kết

en: Message
vi: Thông điệp

en: Off
vi: Tắt

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Published
vi: Đã công bố

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Information
vi: Thông tin

en: Node reference
vi: Tham chiếu node

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: Title: @title
vi: Tiêu đề: @title
