LocalGov Step-by-step (2.2.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Body
cy: Corff

en: On
cy: Ymlaen

en: Reset
cy: Ailosod

en: All
cy: I gyd

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
