LocalGov Step-by-step (2.2.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: On
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: All
fi: Kaikki

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Master
fi: Isäntä
