LocalGov Step-by-step (2.2.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: On
gl: Activo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: All
gl: Todo

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar
