LocalGov Step-by-step (2.2.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Body
he: תוכן

en: On
he: פעיל

en: Reset
he: איתחול

en: All
he: הכל

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
