LocalGov Step-by-step (2.2.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Body
ja: 本文

en: On
ja: オン

en: Reset
ja: リセット

en: All
ja: すべて

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
