LocalGov Step-by-step (2.2.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: On
ka: ჩართვა

en: All
ka: ყველა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Desc
ka: აღწერა
